Biuro Ogrodu czynne jest:

- środy (w sezonie)

- soboty (przez cały rok)

w godz. 11-15

tel. kont. 666-900-422

Listopad w ogrodzie

Opublikowany 2015/10/23

Liście, liście, liście... mamy wszak listopad. Jesteśmy już po pierwszych nocnych przymrozkach. Drzewa tracą liście. Co z nimi robić? Najlepiej zgrabiać i obsypywać nimi rabaty i nasady pni krzewów i młodych drzewek, w charakterze zimowej ciepłej pierzynki. Więcej w zakładce porady ogrodnicze

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Oczyszczanie rowu melioracyjnego

Opublikowany 2015/10/23

Od 12 października rozpoczeły się pracę oczyszczania i porządkowania rowu melioracyjnego, oprócz uprzatnięcia śmieci, pogłębiono jego koryto i oczyszczono skarpę. Działkowców prosimy o nie wrzucanie śmieci do rowu ze wględu na powstawanie zatorów, które uniemożliwiają swobodny przepływ wody.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Ruszyła budowa ogrodzenia - od strony terenu prywatnego

Opublikowany 2015/10/23

12.10.2015 Zgodnie ze zobowiązaniem OZ PZD we Wrocławiu rozpoczeły się pracę ogrodzenia oddzielającego teren ogrodu od terenu prywtnego. Powstanie około 850 mb płatu z śiatki ocynkowej stalowej w wysokości 1,5 m oraz cztery furtki ewakuacyjne. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALIZACJA 23.10.2015

Prace ogrodzeniowe ogrodu od terenu prywatnego zakónczone, dziś nastąpił odbiór techniczny inwestycji. Realizacja inwestycji trwała dwa tygodnie. Dodatkowo wykonawca wykonał w ramach umowy, bezpłatnie 22.5m ogrodzenia przy al. Grażyny i al. Krystyny od strony drogi do ROD Kalina.

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj pozostałą część wpisu »