Dodatkowy śmietnik

Opublikowany 2014/08/08

Szanowni Działkowcy. Stworzone miejsce na zbiórkę odpadów, ma być udogodnieniem dla działkowca, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jednocześnie jest to projekt pilotażowy mający na celu sprawdzenie czy takie rozwiązanie na terenie ogrodu się przyjmie. Czy wokół tego miejsca będzie panował ład i czy odpady będą segregowane zgodnie z informacją umieszczoną przy pojemnikach. Jeśli tak, nie wątpliwie powstanie na terenie ogrodu kilka takich punktów. Projekt ten nie byłby możliwy gdyby nie grono działkowców, którzy zdeklarowali się na zmianę raz w tygodniu opróżniać pojemniki do kontenerów zbiorczych przy bramie od ul. Wiaduktowej. Dlatego szanujmy ich pracę i dbajmy o to miejsce. W przypadku nie segregowania śmieci zgodnie z opisem przy pojemnikach, oraz bałaganu w obrębie śmietników, punkt zostanie zlikwidowany.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

ZAPRASZAMY

Wjazd pogotowia lub straży pożarnej

Opublikowany 2014/07/23

W miejscach oznaczonych taką tabliczką będzie znajdował się klucz m.in. w przypadku wjazdu pogotowia lub straży pożarnej. Dodatkowo na tablicach ogłoszeń znajdą Państwo spis numerów działek gdzie znajduje się klucz do bramy wjazdowej lub klikając na link

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Baner Ogrodu

Opublikowany 2014/07/17

Na budynku Biura Ogrodu ponownie pojawił się baner Ogrodu. Poprzedni wyklejony na pleksy, uległ uszkodzeniu przez wiatr.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Zniszczona skrzyka elektryczna

Opublikowany 2014/07/15

Na rogu al. Zofii i Oleńki doszło do kolizji samochodu ze stojącą skrzynką elektryczną. Sprawca nie poczuł się do odpowiedzialności za zniszczone mienie Ogrodu jak i działkowców, do tej pory jest jeszcze nie znany. Elektryk Ogrodowy w najbliższym czasie postawi nową skrzynkę oraz ponownie przyłączy do zasilania działki, które były do niej podłączone.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Został rozpoczęty remont alejki Zofii.

Opublikowany 2014/07/10

Pierwszy etap remontu alejek został rozpoczęty. Na poczatek zostaną usunięte ubytki i koleiny na al. Zofii.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Nowe tabliczki z nazwami alejek

Opublikowany 2014/07/10

Na terenie ogrodu w większości miejsc pojawiły się nowe tabliczki z nazwami alejek. Poprzenie tabliczki z przed 30-tu lat były nie czytelne, lub "znikły" z miejsc, do których zostały przymocowane.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

DEWASTACJA TABLICY OGŁOSZENIOWEJ

Opublikowany 2014/06/11

Poraz kolejny nastąpiła dewastacja tablicy ogłoszeniowej od strony ul. Buforowej prosimy o zwracanie uwagi na takie sytuacje.

Koszt tablicy ogłoszeniowej wynosi 486 zł. 


Szanujmy swoje pieniądze i nienarażajmy się na dodatkowe koszty.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Zmiana numeru kontaktowego do Biura Ogrodu

Opublikowany 2014/05/26

Ze względów technicznych lezących po stronie operatora oraz braku możliwości przeniesienia numeru do innej sieci, nastąpiła zmiana numeru kontaktowego do Biura Ogrodu

666-900-422

Za utrudnienia przepraszamy

Poprzedni numer będzie aktywny do 26 czerwca 2014

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Biuro Ogrodu ogłasza nabór na Elektryka Ogrodowego

Opublikowany 2014/04/23

Zarząd ROD "Złocień" poszukuje elektryka ogrodowego z uprawnieniami do 1 kV. Podstawowym zadaniem jest utrzymanie sieci elektrycznej, przyłączanie nowych użytkowników oraz odczyt liczników elektrycznych. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Biura Ogrodu.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »