ZAPRASZAMY

Wjazd pogotowia lub straży pożarnej

Opublikowany 2014/07/23

W miejscach oznaczonych taką tabliczką będzie znajdował się klucz m.in. w przypadku wjazdu pogotowia lub straży pożarnej. Dodatkowo na tablicach ogłoszeń znajdą Państwo spis numerów działek gdzie znajduje się klucz do bramy wjazdowej lub klikając na link

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Baner Ogrodu

Opublikowany 2014/07/17

Na budynku Biura Ogrodu ponownie pojawił się baner Ogrodu. Poprzedni wyklejony na pleksy, uległ uszkodzeniu przez wiatr.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Zniszczona skrzyka elektryczna

Opublikowany 2014/07/15

Na rogu al. Zofii i Oleńki doszło do kolizji samochodu ze stojącą skrzynką elektryczną. Sprawca nie poczuł się do odpowiedzialności za zniszczone mienie Ogrodu jak i działkowców, do tej pory jest jeszcze nie znany. Elektryk Ogrodowy w najbliższym czasie postawi nową skrzynkę oraz ponownie przyłączy do zasilania działki, które były do niej podłączone.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Został rozpoczęty remont alejki Zofii.

Opublikowany 2014/07/10

Pierwszy etap remontu alejek został rozpoczęty. Na poczatek zostaną usunięte ubytki i koleiny na al. Zofii.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Nowe tabliczki z nazwami alejek

Opublikowany 2014/07/10

Na terenie ogrodu w większości miejsc pojawiły się nowe tabliczki z nazwami alejek. Poprzenie tabliczki z przed 30-tu lat były nie czytelne, lub "znikły" z miejsc, do których zostały przymocowane.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

DEWASTACJA TABLICY OGŁOSZENIOWEJ

Opublikowany 2014/06/11

Poraz kolejny nastąpiła dewastacja tablicy ogłoszeniowej od strony ul. Buforowej prosimy o zwracanie uwagi na takie sytuacje.

Koszt tablicy ogłoszeniowej wynosi 486 zł. 


Szanujmy swoje pieniądze i nienarażajmy się na dodatkowe koszty.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Zmiana numeru kontaktowego do Biura Ogrodu

Opublikowany 2014/05/26

Ze względów technicznych lezących po stronie operatora oraz braku możliwości przeniesienia numeru do innej sieci, nastąpiła zmiana numeru kontaktowego do Biura Ogrodu

666-900-422

Za utrudnienia przepraszamy

Poprzedni numer będzie aktywny do 26 czerwca 2014

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Biuro Ogrodu ogłasza nabór na Elektryka Ogrodowego

Opublikowany 2014/04/23

Zarząd ROD "Złocień" poszukuje elektryka ogrodowego z uprawnieniami do 1 kV. Podstawowym zadaniem jest utrzymanie sieci elektrycznej, przyłączanie nowych użytkowników oraz odczyt liczników elektrycznych. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Biura Ogrodu.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Opłaty za działki w 2014 roku

Opublikowany 2014/04/19

Walne Zebranie Działkowców ROD "Złocień" na posiedzeniu w dniu 28.03.2014 roku uchwaliło część opłat wynikających z użytkowania działki jak i w pokryciu kosztów części wspólnej oraz jednorazowo w tym roku składkę na inwestycje będące realizowane w tym roku zgodnie z Planem Pracy na 2014 rok. Wysokośc składek i opłat znajdą Państwo w zakładce Opłaty. Termin płatności upływa z dniem 31.05.2014 roku, wpłaty można dokonać w Biurze Ogrodu lub przelewem na konto bankowe.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »